Інтернет-магазин інтимних товарів "WeLove" зберігає повну конфіденційність при доставці товару. Ми розуміємо, що питання конфіденційності та анонімності доставки - одне з найбільш хвилюючих для наших клієнтів. Наш магазин гарантує конфіденційність всіх переданих нам для обробки замовлення даних, включаючи адресу електронної пошти, номер телефону, адресу, ім'я одержувача та платника.

Ми не збираємо та не передаємо ваші персональні дані третім особам. Не хвилюйтесь про спам компрометуючого характеру. Інтернет-магазин інтимних товарів "WeLove" не робить рекламних розсилок.

 

  1. При узгодженні замовлення по телефону ми лише уточнюємо, чи підтверджуєте Ви своє замовлення, уточнюємо умови оплати та доставки. Також повідомляємо, коли замовлення буде надіслано. Ми не перераховуємо назви товарів та кількість позицій! Ми не ставимо зайвих питань, а лише відповідаємо на Ваші запитання! Ваш спокій та впевненість у 100% анонімності замовлень – наше першочергове завдання!
  2. У нас свій склад і ми не займаємося дропшипінгом! Всі замовлення обробляються та запаковуються для транспортування на нашому складі. Працівник складу бачить лише зміст замовлення та номер замовлення. Дані адресата та куди відправляється замовлення йому не відомі. Всі посилки передаються службі доставки вже запакованими та працівники пошти не знають, що знаходиться всередині!
  3. Усі товари перед відправкою запаковуються в непрозору, картонну або бандерольну упаковку без будь-яких написів та розпізнавальних знаків, що належать до товару чи магазину. Замовлення надсилаються без назви та логотипу магазину, без опису вмісту та написів, що натякають на призначення товару.
  4. Замовлення завжди надсилаються від імені приватної особи. В описі посилки ми вказуємо, що це "Канцелярські товари". Крім того, всі посилки в коробках обмотуються фірмовим скотчем магазину "Канцелярських товарів"! Це є додатковою гарантією анонімності, оскільки виконує функції пломби. При отриманні посилки Ви відразу зможете визначити розкривалася посилка в дорозі чи ні!

 

МИ ВМІЄМО БЕРЕГТИ ТАЄМНИЦІ!!!