Будьте впевнені - ціни в магазині інтимних товарів "WeLove" найприємніші по всій Україні. Але навіть на ці ціни можна отримати додаткові знижки! Наша дисконтна програма допоможе Вам заощадити до 12% вартості товарів у нашому секс-шопі.

Отже, існує кілька способів зробити покупку в магазині інтимних товарів дешевше:

1. Знижки для постійних покупців!

В інтернет-магазині інтимних товарів діє постійна накопичувальна система знижок, яка залежить від суми вашого замовлення та скоєних покупок раніше. Кожна нова покупка збільшує розмір персональної накопичувальної знижки. Чим більше покупок Ви робите, тим більше Ваша знижка!

Оплати замовлень сумуються, сума на вашому персональному рахунку накопичується на ваш обліковий запис.

Ми не видаємо дисконтних карток! Номер мобільного телефону є ідентифікатором покупця. Персональна накопичувальна знижка прив'язана до номера Вашого телефону та електронної адреси, які Ви вказали при реєстрації.

Отримана знижка залишиться з вами назавжди, незалежно від того, коли ви здійсните наступну покупку!

Для того, щоб скористатися особистою накопичувальною знижкою в магазині інтимних товарів, Вам необхідно зареєструватися в особистому кабінеті магазину на welove.com.ua

 

Знижки від суми всіх попередніх покупок:

від 2 000 грн до 5 000 грн - знижка   4%

від 5 001 грн до 10 000 грн - знижка 8%

від 10 001 грн і більше – знижка        12%

2. Інші знижки:

- 5% знижка за відгук про товар

Опублікуйте відгук (від 50 слів) про будь-який товар, який Ви придбали, або збираєтеся придбати у нашому інтернет-магазині (з посиланням на даний товар) у вашому живому журналі, на сторінці соціальних мереж або на спеціалізованих сайтах та форумах, та отримайте разову знижку 5%.

Якщо Ви бажаєте активувати цю знижку, відправте [email protected] , за яким розміщено відгук, на [email protected]. На одному і тому ж  ресурсі ви можете розмістити посилання  лише один раз. Знижка додається до знижки від суми покупки.

 

 

АКЦІЇ: